| 5 gwiazdek | 85% | |
| 4 gwiazdki | 11% | |
| 3 gwiazdki | 2% | |
| 2 gwiazdki | 1% | |
| 1 gwiazdka | 1% |
Obrazy klientów










1-5 z 2060 recenzji
| 5 gwiazdek | 85 | 85% |
| 4 gwiazdki | 11 | 11% |
| 3 gwiazdki | 2 | 2% |
| 2 gwiazdki | 1 | 1% |
| 1 gwiazdka | 1 | 1% |
Obrazy klientów











Lukas Michael Schmidt
Początkowo chciałem nadal kupować ten stary smak, ale niespodziewanie natknąłem się na nowy produkt i postanowiłem go wypróbować. Jest zupełnie inny od poprzedniego i bardzo mi się podoba. Wygląda schludnie i elegancko, a smak jest orzeźwiający. Bardzo mi się podoba.

Aleksandr Dubowski
Pudełko-niespodzianka jest najlepsze👍👍👍

Anonimowy
Świetna jakość! Szybka dostawa z magazynu w UE.

Aistrūnas Norušius
Fabolous

Jiří K.
Świetnie, przesyłka dotarła w nienaruszonym stanie i bardzo szybko. Dziękuję

Rafa Miro Martinez
Dobra obsługa. Doskonały projekt

Rodrigo
Bardzo podoba mi się ten nowy produkt. La experiencia del producto es mejor que los dos sabores anteriores.

Nadia Zastancean
Sempre eccezionale

linus lantz
Fick 10 stycken av samma smak, men är nöjd ändå, o de gick väldigt väldigt fort, beställde 19 maj o fick dom den 22 maj så rekommenderar

linus lantz
Fick 10 stycken av samma smak, o gick väldigt fort innan jag fick dom, tog bara 2 dagar, rekommenderar verkligen










Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
Bardzo dobrze. Zmiana smaku jest prosta.
Mimo że od złożenia zamówienia do jego dostarczenia minął ponad miesiąc, co budziło we mnie niepokój, sprawdzanie statusu zamówienia przebiegało bez problemów.
Szybka wysyłka
Koncepcja trzech smaków jest wygodna dla klientów, a opakowanie o pojemności 60K cieszy się dużą popularnością.
Bardzo dobre produkty, dostawa przebiegła bez problemów, jedyny minus to to, że karta kredytowa jest akceptowana tylko do kwoty 500 euro, ale cóż, z niecierpliwością czekam na kolejne zamówienie.
Robię zakupy na tej stronie i uważam, że jest bardzo godna zaufania. Za każdym razem produkty są wysyłane w obiecanym przez sprzedawcę terminie dostawy, bez żadnych problemów. Głównym powodem jest to, że sprzedawca jest godny zaufania, co jest bardzo pozytywne. Dziękuję